Direct naar  hoofdmenu / submenu / zoekveld
Home / NETWERK / Ambtelijk Ondersteuningsteam

Ambtelijk Ondersteuningsteam

Gerard Hendriksma

Ambtelijk secretaris

gerard.hendriksma@leeuwarden.nl

058 - 233 89 08 

06 - 3196 3261


Ayrin van Dal-Peters

Ondersteuning van DB-lid Milo Schoenmaker

ayrin.dal@gouda.nl
06 4813 5682

 

Margriet Snijders
adviseur DB-lid Herman Kaiser
margriet.snijders@arnhem.nl
026 - 377 48 12
06 - 1090 2245

Regien van Adrichem

Secretaris fysieke pijler

rem.van.adrichem@lelystad.nl / fysiekepijler@g32.nl

0320 - 278 411 / 06  5069 6309


Marieke Scheermeijer

Secretaris sociale pijler

m.scheermeijer@zaanstad.nl

075 - 655 2108 / 06 - 4627 5937

 

Tjeerd Leistra

Secretaris pijler economie en werk

tjeerd.leistra@ede.nl

14 03 18 / 06 1247 4617

 

Herman Swen

Adviseur DB

h.swen@zaanstad.nl

075 - 655 2277 / 06 - 2122 6983

 



Uitgelicht


Zoeken